VIAVI (JDSU)

 

Livingston - wypożyczanie, sprzedaż, leasing przyrządów VIAVI (JDSU)

W Livingston dysponujemy wieloma typami przyrządów pomiarowych firmy JDSU gotowymi do wypożyczenia, leasingu lub sprzedaży. Jesli potrzebuja Państwo uzyskać więcej informacji na temat danych technicznych danego produktu VIAVI (JDSU) prosimy wybrać odpowiedni opis przyrządu w katalogu wypożyczeń VIAVI (JDSU)

 

W celu zapytania o wypożyczenia leasing lub sprzedaż konkretnego typu przyrządu pomiarowego VIAVI (JDSU) prosimy o kontakt telefoniczny lub elektroniczny; tel.: +48 22 333 7 222, e-mail: Poland@livingstontm.com

Viavi (JDSU) ANT-5 STM-1/4/16

SDH Access Tester STM-1/4/16

Viavi (JDSU) C1000

Single Port 10GigE LAN Module

Viavi (JDSU) C1004

STM-1/4/16/64,1/10GE,1G/2G FC Module

Viavi (JDSU) C8010TM

1550nm STM-64 SDH Analyzer

Viavi (JDSU) C8015TM

STM-1/4/16/64 SDH Module

Viavi (JDSU) CH043112

100G Trans Module - 1 and 2 lev Apps

Viavi (JDSU) DSAM-6300

DSAM Docsis 3.0 Sweep Analyzer

Viavi (JDSU) E4126LM

OTDR Module 1310/1550nm 34/32dB

Viavi (JDSU) E4146QUAD

MM/SM 850/1300/1310/1550nm OTDR Module

Viavi (JDSU) E8123SRL

Short Range 24/24dB 850/1300nm OTDR

Viavi (JDSU) E8126C

45dB OTDR module C with 1310/1550 nm

Viavi (JDSU) E8126LR

OTDR Module 1310/1550nm 43/41dB FC/PC

Viavi (JDSU) E8126MR

OTDR Module 1310/1550nm 40/38dB FC/PC

Viavi (JDSU) E8126VHD

OTDR Module 1310/1550nm 44/44dB FC/PC

Viavi (JDSU) E8126VLR

Very Long Range 45/43dB 1310/1550 OTDR

Viavi (JDSU) E8136HD

OTDR Module 1310/1550/1625nm 42/40/40bB

Viavi (JDSU) E8136LR

SM OTDR module 1310/1550/1625nm 43/41/41

Viavi (JDSU) E8138VLR49

OTDR Module 1310/1490/1550nm 45/42/43dB

Viavi (JDSU) E8146SRL

Short Range OTDR 850/1300/1310/1550nm

Viavi (JDSU) E8148VLR38

OTDR Module 1310/1383/1550/1625nm

Viavi (JDSU) HST-3000

Handheld Service Tester

Viavi (JDSU) HST3000C + CHST-M29

2Mbps + Datacom Tester

Viavi (JDSU) JD725A

CellAdvisor Cable and Antenna Analyzer

Viavi (JDSU) JD745A

Base Station Tester 100kHz-4GHz

Viavi (JDSU) MTS-5801-GIGE

10/100/1000 Ethernet Tester

Viavi (JDSU) MTS-5812

1/10Gb Ethernet Tester

Viavi (JDSU) MTS-5812P

10G Test Set STM-1/4/16/64 & GigE/10GigE

Viavi (JDSU) OLA-55M

OLA-55 Singlemode Variable Attenuator PC

Viavi (JDSU) OLP-15C

Optical Power Meter 780-1650nm +20dBm

Viavi (JDSU) OLP-18C

Optical Power Meter 800-1700nm +26dBm

Viavi (JDSU) OLP-35

OLP-35 Optical Power Meter +10dBm

Viavi (JDSU) OLP-35

-65 to +10dBm Optical Power Meter

Viavi (JDSU) OLP-55/26

High Power +26dBm Optical Power Meter

Viavi (JDSU) OLP-57

FTTx Optical Power Meter 1310/1490nm

Viavi (JDSU) OLP-6

Optical Power Meter 780-1700nm +10dBm

Viavi (JDSU) OLS-36

SmartPocketďż˝ Optical Light Source

Viavi (JDSU) OLS-55/01

Laser Source 1310/1550nm

Viavi (JDSU) OSA-500R

High performance DWDM & ROADM OSA

Viavi (JDSU) PE4

Polaraization Mode Dispersion (PMD) Emulator

Viavi (JDSU) SmartClass - ADSL

Handheld ADSL Tester

Viavi (JDSU) SmartClass - Ethernet

1-Port 10/100/1000 & Gig-E Testing

Viavi (JDSU) SmartClass E1/Datacom

2Mbps + Datacom Tester

 

Dodatkowe informacje na temat parametów technicznych przyrządów VIAVI (JDSU) są dostępne na stronie internetowej producenta przyrządów JDSU web-site: 


 

Wypożyczanie, leasing, zakup przyrządów VIAVI (JDSU) Acterna wypożyczanie przyrządów JDSU Broadcast Cable Test Equipment JDSU / Acterna SDA-5000 Handheld Forward/Reverse Sweep Analyser (5 - 1000MHz) JDSU / Acterna SDA-5000 SDA-5000/02 Handheld F/R Sweep/Ingress A JDSU / Acterna SDA-5000-2 Digital CATV Sweep Analyzer JDSU / Acterna SDA-5000-2 + OPT 2 Digital CATV Sweep Analyser JDSU / Acterna SPM-33A Selective Level Meter JDSU / Acterna C3000-017 App Response Time Option for DA34/3600 JDSU / Acterna C3400-004 VOIP Analysis Option for DA Series JDSU / Acterna C3400-P2 DA-3400 10/100/1000 Ethernet LX Package JDSU / Acterna C8311 STM-64 MODULE 1550nm STM-64 1550nm Module for MTS-8000 JDSU / Acterna CHST-M29 E1 / Datacom Module for HST-3000 Wypożyczanie, leasing, zakup JDSU Gigabit Ethernet Data Communications ATM / LAN r (Ethernet tester / SDH tester) JDSU / Acterna DA-340 Domino ATM Analyser OC3/STM-1 Multimode JDSU / Acterna 750E ATM Test Set (E3. ATM-25 and STM-1) JDSU / Acterna MTS8000 + 10Gig Ethernet 10GigE Test Set JDSU / Acterna DA-320 Domino LAN Protocol Analyser JDSU / Acterna FST-2802 "Gigabit Ethernet Performance Analyser JDSU / Acterna HST-3000 Handheld Service Tester JDSU / Acterna DA-350 FE DominoFE Fast Ethernet Analyser JDSU / Acterna DA-380 Domino Gigabit Internetwork Analyser/Singlemode JDSU / Acterna DA-30 FDDI Network Protocol Analyser JDSU / Acterna DA-30(386) Dual Network Protocol Analyser JDSU / Acterna DA-320 LAN DOMINO LAN Protocol Analyser JDSU / Acterna DA-32000E1 IP Optimiser JDSU / Acterna DA-3600A Cyclone Core IP Optimiser GigE JDSU / Acterna MTS8000 v1 10Gbit Ethernet (1310nm) Tester JDSU / Acterna MTS8000 v2 10Gbit Ethernet (1310/1550nm) Tester JDSU / Acterna FST-2802 v2 GigE Test Set JDSU / Acterna FST-2802 v3 1 Gig Ethernet Test Set JDSU / Acterna FST-2802 v4 2-ports 10/100/1000 Ethernet Analyzer JDSU / Acterna FST-2802 v5 GigE Ethernet Test Set with COS JDSU / Acterna 750E-PR02-16-17 ATM Test Set E1, E3, STM1(SM/MM) JDSU / Acterna 750E-PRO1 ATM Test Set E1, E3 JDSU / Acterna 750E-PRO1-16-23 ATM Test Set E1, E3, STM1(SM) JDSU / Acterna 750E-PRO2-15 ATM Test Set E1, E3, STM1(SM) JDSU / Acterna OLP-15A Optical Power Meter (850. 1300. 1310 & 1550nm) Wypożyczanie, leasing, zakup mierników mocy optycznej JDSU Acterna JDSU mierniki mocy optycznej - wypożyczanie JDSU / Acterna OLP-2 Optical Power Level Meter (850. 1300 and 1550nm) JDSU / Acterna OLP-18A Optical Power Meter (850. 980. 1310. 1480. 1510. 1550. 1625nm) JDSU / Acterna OLP-18B Optical Power Meter (850. 980. 1310. 1480. 1510. 1550. 1625nm) JDSU / Acterna OMK-55 Loss Test Set c/w OLS-56 & OLP-55 JDSU / Acterna OMK-15C Optical Test Set (1310/1550nm) JDSU / Acterna OLP-55/26 Optical Power Meter 26dBm JDSU / Acterna OVF-1 Visible Fault Locator JDSU / Acterna OLP-15C Optical Power Meter JDSU / Acterna OLP-18C Optical Power Meter (850. 980. 1310. 1480. 1510. 1550. 1625nm) JDSU / Acterna OLA-15B Variable Optical Attenuator (1310/1550 nm) JDSU / Acterna OLA-15 Optical Attenuator (1300/1550nm) JDSU / Acterna OLP-15 Optical Power Meter (850. 1300. 1310 & 1550nm) JDSU / Acterna OLP-15B Optical Power Meter (850. 1300. 1310 & 1550nm) JDSU / Acterna OLA-25 Optical Attenuator (9/125μm) JDSU / Acterna OLA-15 (FC) Optical Attenuator 1310/1550nm FC Only JDSU / Acterna OLA-15. Optical Attenuator 1310/1550nm JDSU / Acterna OLA-15A Optical attenuator JDSU / Acterna OLA-15B Optical Attenuator 1310/1550nm JDSU / Acterna OLA-25 Optical Attenuator 1310/1550nm JDSU / Acterna OLA-55 Singlemode Variable Attenuator PC JDSU / Acterna OLP-15 Optical Power Meter 780-1650nm +20dBm JDSU / Acterna OLP-15A Optical Power Meter 780-1650nm +20dBm JDSU / Acterna OLP-15B Optical Power Meter 780-1650nm +20dBm JDSU / Acterna OLP-15B OPM Optical Power Meter 780-1650nm +20dBm JDSU / Acterna OLP-15C Optical Power Meter 780-1650nm +20dBm JDSU / Acterna OLP-18A Optical Power Meter 800-1700nm +26dBm JDSU / Acterna OLP-18B Optical Power Meter 800-1700nm +26dBm JDSU / Acterna OLP-18C Optical Power Meter 800-1700nm +26dBm JDSU / Acterna OLP-18C. Optical Power Meter 800-1700nm +26dBm JDSU / Acterna OLP-2 Optical Power Meter JDSU / Acterna OLP-55 v03 High Power +26dBm Optical Power Meter Wypożyczanie, leasing, zakup źródeł promieniowania optycznego JDSU Acterna Optical Source wypożyczanie JDSU / Acterna OLS-15B Optical Single Port Laser Source (1310/1550nm) JDSU / Acterna OLS-15 Optical Single Port Laser Source (1310/1550nm) JDSU / Acterna OLS-15 Laser Light Source 1310/1550nm -7dBm JDSU / Acterna OLS-15 APC Laser Light Source 1310/1550nm -7dBm JDSU / Acterna OLS-55 v1 Laser Source 1310/1550nm JDSU / Acterna OLS-8 Optical LED Source (850nm) Wypożyczanie, leasing, zakup przyrządów JDSU Acterna do pomiarów widma optycznego JDSU OSA Optical Spectrum Analyser wypożycz wypożyczanie JDSU / Acterna MTS5200E/5071 Optical Spectrum Analyser (1525 - 1570nm) JDSU / Acterna MTS-8000 + OSA-301 High Perfomance Oprical Spectrum Analyser with 10.7G Drop DWDW  OSA JDSU / Acterna OSA-155 Optical Spectrum Analyser (1450 -1650nm) JDSU / Acterna OLT-55 Optical Loss Test Set 1310/1550nm JDSU / Acterna OMK-15C Optical Test Set,OLP15C,OLS15C,OLA15B JDSU / Acterna OMK-55 Loss Test Set c/w OLS-56 & OLP-55 JDSU / Acterna OMK-8 Optical Test Case, 850nm ST/FC Plug JDSU / Acterna ONT-50 (3070/01) Optical Network Tester JDSU / Acterna ONT-50 K-0005 Next Gen STM-16 Telecom Tester JDSU / Acterna ONT-50/OSA-300 Optical Spectrum Analyser JDSU / Acterna ONT-506 A-0055 Next Gen STM-64 Telecom Tester Jitter JDSU / Acterna OSA-155 Optical Spectrum Analyser JDSU / Acterna OSA-300 1250 to 1650nm Optical Spectrum Analyzer DWDM OSA JDSU / Acterna OVF-1 Visible Fault Locator JDSU / Acterna MTS-5200E/ 5071 Optical Spectrum Analyser JDSU / Acterna 5036HD 1310/1550/1625nm SM module for MTS JDSU / Acterna 5071 Optical Spectrum Analyzer module JDSU / Acterna HST3000 Handheld Service Tester JDSU / Acterna HST-3000 v1 2Mbps + Datacom Tester JDSU / Acterna IBT-10 ISDN Tester JDSU / Acterna IBT-300 ISDN Bri & Pri Tester JDSU / Acterna 6000FE/ 40200 Fireberd 6000FE Communications Analyser JDSU / Acterna 6000FE/ 41800/ 42522 Fireberd 6000FE Communications Analyser JDSU / Acterna 6007/ 6008 Jitter Option for Fireberd 6000 JDSU / Acterna Singlemode OTDR 1310/1550nm Wypożyczanie, leasing, zakup przyrządów JDSU Acterna do pomiarów optycznych JDSU Acterna Optyczne przyrządy pomiarowe

JDSU / Acterna MTS-8000 + 8126VHD Singlemode OTDR 1310/1550nm JDSU / Acterna MTS5200E/5023MM JDSU / Acterna MTS5100 JDSU / Acterna MTS5200E + 5023MM JDSU / Acterna MTS-5100E + 5026DR JDSU / Acterna MTS5200E - 5026HD Field Radiation Meter 30kHz-3GHz JDSU / Acterna MTS-5100 OTDR Mainframe JDSU / Acterna MTS-5100/ 5026DR SM OTDR 1310/1550nm 37/35dB JDSU / Acterna MTS-5200E/ 5023MM Multimode OTDR 850/1300nm JDSU / Acterna MTS-5200E/ 5026HD Long Range Singlemode OTDR 1310/1550nm JDSU MTS-6000 OTDR JDSU / Acterna MTS8000 Mainframe v1 Mainframe for OTDR JDSU / Acterna 5023PLUGIN Multi Mode OTDR Plug in 850/1300nm JDSU / Acterna 5026DR Single Mode OTDR Plug In 1310/1550nm JDSU / Acterna 5026HD Long range 42/40dB 1310/1550nm SM Module JDSU / Acterna 5200 OTDR SM Module JDSU / Acterna 8126VHD 1310/1550nm 44/44dB SM OTDR Module Wypożyczanie, leasing, zakup przyrządów JDSU Acterna do pomiarów natężenia pól Wypożyczenie Miernika natężenia pola JDSU / Acterna EMR-300/100K-3GHZ Radiation Meter 100kHz - 3GHz E-Field JDSU / Acterna EMR-20C Field Radiation Meter 100KhZ - 30GHz Wypożyczanie, leasing, zakup przyrządów JDSU Acterna do pomiarów protokołów JDSU testowanie protokołów JDSU / Acterna 2230 E1 Data Communications Analyser JDSU / Acterna 2281/91.32 OSA-301 High Performance with drop 10.7G JDSU / Acterna 2802 package 2802-P7 excluding GBICS with IP Option JDSU / Acterna 30608 Interface (64KBIT/703) For Fireberd 6000 Wypożyczanie, leasing, zakup przyrządów transmisyjnych JDSU Acterna JDSU Acterna SDH / PDH wypożycz przyrządy dostępowe JDSU / Acterna PS-33A SDH/PDH Analyser JDSU / Acterna SPM-33A Handheld PDH/SDH Analyser STM-1 1310/1550nm JDSU / Acterna EST-125 Hand held SDH/PDH Analyser STM-1/4/16 JDSU / Acterna PFA-35 SDH/PDH Analyser STM-1/4/16 1310nm/1550nm JDSU / Acterna EDT-135 SDH/PDH Analyser STM-1/4 1310/1550nm JDSU / Acterna Fireberd 6000 SDH/PDH Analyser STM-1/4 /1310/1550nm JDSU / Acterna Fireberd 6000FE SDH/PDH Analyser STM-1/4/16/64 JDSU / Acterna ANT-20E JDSU / Acterna PCM-4 v1 PCM Measuring Test Set JDSU / Acterna PF-45/2/6/9/12 DS3/DS1 Analyser JDSU / Acterna PFA-35 Digital Transmission Ana 2Mbps (C/W) JDSU / Acterna PFA-35 Digital Transmission Analyser 2Mbps JDSU / Acterna PFA-35 2Mbps Digital Transmission Analyser 2Mbps JDSU / Acterna PFA-35 v3 Digital Transmission Analyser 2Mbps JDSU / Acterna PFA-35 v4 Digital Transmission Analyser 2Mbps JDSU / Acterna PFA-35/10 Digital Transmission Analyser 2Mbps JDSU / Acterna PFA-35/GSM Digital Transmission Analyser 2Mbps JDSU / Acterna PS-33A Selective Level Generator Wypożycz, leasinguj, zakup przyrządy telekomunikacyjne JDSU Acterna STM-1 / STM-16 / STM-4 / STM-64 wypożycz JDSU / Acterna ANT-5 STM-1, STM-4, STM-16 JDSU / Acterna ANT-5 JDSU / Acterna ANT-20SE JDSU / Acterna ANT-5 JDSU / Acterna ANT-20 JDSU / Acterna ANT-10G JDSU / Acterna ANT-10G Network Tester STM-1e/16(dual)/64(1550) JDSU / Acterna ANT-10G Advanced Network Tester Network Tester STM-1/4/16/64 Dual Optics JDSU / Acterna ANT-10G Only Network Tester STM-64 (1550nm SM) JDSU / Acterna ANT-10G STM1/4/64 Network Tester STM-1/4/16/64 Dual Optics JDSU / Acterna ANT-10GIG Advanced Network Tester Network Tester STM-64 (1550nm SM) JDSU / Acterna ANT-20 Network Tester STM-1 (1310nm SM) ATM JDSU / Acterna ANT-20 Advanced Network Tester Network Tester STM-1/4/16 JDSU / Acterna ANT-20 PDH/STM-1/41310/1550 w/h Jitter Network Tester STM-1/4 Dual Opts, Jitter JDSU / Acterna ANT-20 STM-1 Network Tester STM-1 (1310nm SM) JDSU / Acterna ANT-20 STM-1/4 Dual Network Tester STM-1/4 Dual Optics JDSU / Acterna ANT-20 STM1/4/16 Network Tester STM-1/4/16 (1310nm SM) JDSU / Acterna ANT-20 STM1/4C Network Tester STM-1/4 Dual Optics JDSU / Acterna ANT-20/C12 Network Tester STM-1 Electrical JDSU / Acterna ANT-20/C12 Network Tester STM-1 Electrical JDSU / Acterna ANT-20/C12/STM1-4 Network Tester STM-1/4 Dual Optics JDSU / Acterna ANT-20/C3/C4/BERT 1.5-6-45Mbps/STM1/4 Network Tester STM-1/4 (1310nm SM) JDSU / Acterna ANT-20/C3/C4/C12/C3(45) STM1c + STM1 Opt Network Tester STM-1 (1310nm SM) JDSU / Acterna ANT-20/C3/C4/C12/C3(45) STM1e Network Tester STM-1 Electrical JDSU / Acterna ANT-20/C3/C4/C12/C3(45) STM1e + STM1-4 Network Tester STM-1/4 Dual Optics JDSU / Acterna ANT-20/C3/C4/C12/C3(45)/C2/EOS/D&I STM1- Network Tester STM-1/4 Dual Optics JDSU / Acterna ANT-20/C4 Network Tester STM-1 Electrical JDSU / Acterna ANT-20/C4 Network Tester STM-1 Electrical JDSU / Acterna ANT-20/C4/C3-45 Network Tester STM-1 Electrical JDSU / Acterna ANT-20/STM64 Network Tester STM-1/4/64 (1550nm SM) JDSU / Acterna ANT-20E Network Tester STM-1 Dual Optics JDSU / Acterna ANT-20E/1/4/JITTER ANT-20E STM-1/4 1310/1550NM JITTER TX&RX JDSU / Acterna ANT-20E/C3/C4/C12 & STM 1/4/16 Network Tester STM-1/4/16 Dual Optics JDSU / Acterna ANT-20E/C3/C4/C12/STM-1-4 Network Tester STM-1/4 Dual Optics JDSU / Acterna ANT-20SE Network Tester STM-16 JDSU / Acterna ANT-20SE SDH Speed Evolution Network Tester STM-1/4/16(Jitter 2.5G) JDSU / Acterna ANT-20SE STM-16 1310/1550 STM-16 Dual Optics Interface for ANT-20 JDSU / Acterna ANT-20SE-1/4 Network Tester STM-1/4 Dual Optics JDSU / Acterna ANT-20SE-1/4/16 Network Tester STM-1/4/16 Dual Optics JDSU / Acterna ANT-5 PDH/SDH STM1e + Optical SDH Access Tester STM-1 1310nm SM JDSU / Acterna ANT-5 PDH/SDH STM-1e v2 SDH Access Tester STM-1 Electrical JDSU / Acterna ANT-5 SDH/PDH SDH Access Tester STM-1 Electrical JDSU / Acterna ANT-5 STM SDH Access Tester STM-1/4 Dual Optics JDSU / Acterna ANT-5 STM 1/4 SDH Access Tester STM-1/4 Dual Optics JDSU / Acterna ANT-5 STM-1/4 Dual SDH Access Tester STM-1/4 Dual Optics JDSU / Acterna ANT-5 STM-1/4 v2 SDH Access Tester STM-1/4 Dual Optics JDSU / Acterna ANT-5 STM-1/STM-4/STM-16 v1 STM-1/STM-4/STM-16 SDH Analyzer JDSU / Acterna ANT-5 STM-1/STM-4/STM-16/ATM v1 SDH Access Tester STM-1/4/16 JDSU / Acterna ANT-5 v1 SDH Access Tester STM-1/4 Dual Optics JDSU / Acterna EST-125 2Mbps Tester JDSU / Acterna FST-2510 FST-1510 STM-64 SDH Analyzer JDSU / Acterna FST-2802 GigE & Fibre Channel Test Set JDSU / Acterna E8129UHD Ultra Long Range 50/46dB 1550/1625nm JDSU / ActernaEDT-135 E1 and Data Tester JDSU / Acterna EM8000bt MTS-8000 Mainframe JDSU / Acterna MTS-8000 Mainframe v2 Mainframe JDSU / Acterna MTS-8000 STM-64 + OSA v1 SDH STM-64 1550nm + OSA Analyzer JDSU / Acterna MTS-8000 STM-64 v1 STM-64 1550nm SDH Analyzer