Anritsu

W wypożyczalni Livingston dysponujemy wieloma typami przyrządów pomiarowych firmy Anritsu gotowymi do wypożyczenia, leasingu lub sprzedaży. Jesli potrzebuja Państwo uzyskać więcej informacji na temat danych technicznych danego produktu Anritsu, prosimy wybrać odpowiedni opis przyrządu w katalogu wypożyczeń Anritsu.

s331e

Anritsu CMA5000 10GigE

CMA5000 10GigE LR Module

Anritsu CMA5000 OTA

CMA5000 OTA 10G Module

Anritsu CMA5000 XTA

CMA5000 XTA 2.5G Module c/w Jitter

Anritsu MS2711E

100kHz-3GHz Spectrum Analyzer

Anritsu MS2725C

9kHz-32GHz Spectrum Analyzer

Anritsu MT8221B

Handheld Multi-function Base Station Analyzer

Anritsu MW82119A

PIM Master 1800MHz

Anritsu S331E

Sitemaster Compact Handheld Cable and Antenna Analyzer (2 MHz to 4 GHz)

Anritsu S331L

Site Master Cable & Antenna Analyser

Anritsu S332E

Sitemaster Compact Handheld Cable and Antenna Analyzer with Spectrum Analyzer

W celu zapytania o wypożyczenia leasing lub sprzedaż konkretnego typu przyrządu pomiarowego Anrtisu prosimy o kontakt telefoniczny lub elektroniczny; tel.: +48 22 333 7 222, e-mail: Poland@livingstontm.com

 

 

Proponujemy:

Wypożyczanie, leasing, zakup czujników mocy Anritsu: Anritsu MA2442B Power Sensor 18GHz +20dBm 100mW Anritsu MA2468B Power Sensor 18GHz +20dBm 100mW Anritsu MA2469C Power Sensor 18GHz +20dBm 100mW Anritsu MA2472A Power Sensor 18GHz +20dBm 100mW Anritsu MA2472D Power Sensor 18GHz +20dBm 100mW Anritsu MA2473D MA2473D Power sensor 10MHz-32GHz Anritsu MA2474A Power Sensor 40GHz +20dBm 100mW Anritsu MA2481B Power Sensor 6GHz +20dBm 100mW Anritsu MA2490A 50MHz-8GHz Wide Band Power Sensor Anritsu MA2491A 50MHz-18GHz Wide Band Power Sensor Anritsu MA8611A EMI Probe Kit 20kHz-1GHz Anritsu MA9711A OPTICAL POWER SENSOR

Wypożyczanie, leasing, zakup
analizatorów obwodów Anritsu w Livingston: Anritsu MD1230A Data Quality Analyser Anritsu MD1230A v2 Data Quality Analyser Anritsu MD1230B v1 IP/Ethernet/POS Quality Analyzer Anritsu MD1231A MD1231A IP Network Analyser Anritsu MD8480B W-CDMA Signalling Tester Anritsu ME4510B Digital Microwave Link Analyer Anritsu ME538M. Microwave Link Analyser

Wypożyczanie, leasing, zakup częstościomierzy Anritsu, genaratorów Anritsu, Mierników mocy od Livingston: Anritsu MF2412B Frequency Counter 20GHz 12Digits Anritsu MF2414A/01 Frequency Counter 40GHz 12Digits Anritsu MF2414B Frequency Counter 40GHz 12Digits Anritsu MF2414B/01 Frequency Counter 40GHz 12Digits Anritsu MG3692A-v1 Synthesised Signal Generator 2-20GHz Anritsu MG3692A-v2 Synthesised Signal Generator 2-20GHz Anritsu MG3692B v3 2-20GHz CW Generator Anritsu MG3694A v1 Synthesised Signal Generator 2-40GHz Anritsu MG3694A v2 Synthesised Signal Generator 2-40GHz Anritsu ML2407A Power Meter 1 channel Anritsu ML2437A Milliwattmetre Anritsu ML2437A/11 Power Meter 1 channel Anritsu ML2438A Power Meter 2 channel Anritsu ML2488A Wideband Peak Power Meter Anritsu ML9001A OPTICAL POWER METER

Wypożyczanie, leasing, zakup Anritsu WCDMA / WDM / UMTS Radio Comms Tester od Livingston: Anritsu ML8720B W-CDMA (UMTS) Area tester Anritsu ML8720B v2 W-CDMA (UMTS) Area tester Anritsu ML8720C Triband Area Tester Anritsu ML8740A Triband Area Scanner Anritsu ML8740B v1 Triband Area Scanner GSM/DCS/UMTS Anritsu MS9720A WDM Network Tester 1450 to 1650nm Anritsu MS9720A/MN96046C WDM Network Tester / Directional Coupler Anritsu MT8212B Cell Master Antenna Base Station Tester Anritsu MT8220A v1 UMTS Master Anritsu MT8220A v2 UMTS Master Anritsu MT8820A Radio Comms Analyser with HSDPA S/W Anritsu MT8820A Radio Communications Analyser Anritsu MT8820A hsdpa Radio Communications Analyser Anritsu MT8850A MT8850A Bluetooth Test Set Anritsu MT8852A Bluetooth test Set with Audio Anritsu MT8852A v1 Bluetooth Test Set with Audio Wypożyczanie, leasing, zakup analizatorów PDH/SDH Anritsuod Livingston: Anritsu MP0109A/104B SDH Module STM-1/4 1310nm Anritsu MP0113A SDH Module STM-1/4 1310/1550nm Anritsu MP0122A Electrical Module 1.5/45/52M Anritsu MP0126A Jitter Module STM-1/4 Anritsu MP0129A SDH Module STM-16 1310/1550nm Anritsu MP1550A/04/06/07/10 SDH/PDH Analyser STM-4 Anritsu MP1550A/04/10 SDH/PDH Analyser STM-1 electrical Anritsu MP1550A/04/10/108 SDH/PDH Analyser STM-1 electrical (NRZ) Anritsu MP1550A/MP0109A SDH/PDH Analyser STM-1/4 1310nm Anritsu MP1552/0111A/0121A/0122A/0129A SDH/PDH Analyser STM-1/4/16 1310/1550nm Anritsu MP-1552A-STM-4 SDH/PDH Analyser STM-1/4 1310/1550nm Anritsu MP1552B SDH/PDH Analyser STM-16 Anritsu MP1552B SDH/PDH Analyser STM-1/4 1310/1550nM Anritsu MP1552B Jitter SDH/PDH Analyser STM-1/4/16 Jitter Anritsu MP1552B JITTER SDH/PDH Analyser STM-16 Dual Jitter Anritsu MP1552B/0111 SDH/PDH Analyser STM-1/4/16 1310nm Anritsu MP1552B/0121/0122/0129/0113/6/7 SDH/PDH Analyser STM-1/4/16 1310/1550nm Anritsu MP1552B/0121A/0122A/0111A SDH/PDH Analyser STM-1/4 1310nm Anritsu MP1552B/02/121/122 SDH/PDH Analyser STM-1 electrical Anritsu MP1552B/02/121A SDH/PDH Analyser STM-1 electrical Anritsu MP1552B/113/121/122/02/06/07 SDH/PDH Analyser STM-1/4 1310/1550nm Anritsu MP1570A - STM 4 Jitter SDH/PDH Analyser STM-1/4 Jitter Anritsu MP1570A STM 1/4/16 (1.31/1.55) SDH/PDH Analyser STM-1/4/16 1310/1550nm Anritsu MP1570A STM-1/4/16 SDH/PDH Analyser STM-1/4/16 1310/1550nm Anritsu MP1570A STM16 SDH Analyser STM-1/4/16 Dual Optics Anritsu MP1570A STM-16 (1310/1550nm) SDH/PDH Analyser STM-16 1310/1550nm Anritsu MP1570A STM-64 SDH/PDH Analyser STM-64 1550nm Anritsu MP1570A STM-64 1550nm SDH/PDH Analyser STM-64 1550nm Anritsu MP1570A v1 STM-1e SDH Analyzer Anritsu MP1570A v2 STM-1e SDH Analyzer Anritsu MP1570A v3 STM-1/STM-4/STM-16 SDH Analyzer Anritsu MP1570A/ 2.5G SDH/PDH Analyser STM-1/4/16 1310nm Anritsu MP1570A/0111A/0121A/0122A SDH/PDH Analyser STM-1/4 1310nm Anritsu MP1570A/02/10/MP0121A/MU150010 SDH/PDH Analyser STM-16 1310/1550nm Anritsu MP1570A/03/0113A/0121A/0122A/0131A SDH/PDH Analyser STM-1/4 1310/1550nm Anritsu MP1570A/1/4/16/64 SDH/PDH Analyser STM-1/4/16/64 Dual Anritsu MP1570A/121 SDH/PDH Analyser STM-1/4/16/64 Dual Anritsu MP1570A/129 SDH/PDH Analyser STM-16 1310/1550nm Anritsu MP1570A-STM16/64 SDH/PDH Analyser STM-16/64 1310/1550nm Anritsu MP1570ASTM64 SDH/PDH Analyser STM-64 1550nm Anritsu MP1570A-XX-2 ATM Module Anritsu MP1580A SDH/PDH Analyser STM-16/64 Dual Jitter Anritsu MP1590A v1 STM-1/4/16/64 SDH Analyzer Anritsu MP1590B Network Performance Tester Anritsu MP1590B v2 Network Performance Tester Anritsu MP1656A/02 Portable STM-16 Analyser 1310/1550nm Anritsu MP1763B/01 Digital Transmission Tester 12Gb/s Anritsu MP1763C/01 Digital Transmission Tester 12Gb/s

Wypożyczanie, leasing, zakup analizatorów widma Anritsu / Analizatorów wektorowych Anritsuod Livingston: Anritsu MS2026A 2MHz-6GHz Vector Network Analyzer Anritsu MS2651B Spectrum Analyser 9kHz to 3GHz Anritsu MS2661C MS2661C Spectrum Analyser Anritsu MS2665C Spectrum Analyser 9kHz to 21.2GHz Anritsu MS2665C v2 Spectrum Analyser 9kHz to 21.2GHz Anritsu MS2667C Spectrum Analyser 9kHz to 30GHz Anritsu MS2668C Spectrum Analyser 9kHz to 40GHz Anritsu MS2668C v1 Spectrum Analyser 9kHz to 40GHz Anritsu MS2687B Spectrum Analyser 9kHz to 30GHz Anritsu MS2711B Handheld Spectrum Analyser 100kHz-3GHz Anritsu MS2711B/05 Handheld Spectrum Analyser 100kHz-3GHz Anritsu MS2711D v1 Handheld Spectrum Analyser 100kHz-3GHz Anritsu MS2711D v3 Handheld Spectrum Analyser 100kHz-3GHz Anritsu MS2721A Handheld Spectrum Analyser 100kHz-7.1GHz

Wypożyczanie, leasing, zakup radiokomunikacyjnych analizatorów widma Anritsu
 od Livingston: Anritsu MS8608A Digital Mobile Radio Transmitter Tester Anritsu MS8608A / MX860801B Digital Mobile Radio Transmitter Tester Anritsu MS8608A v3 Digital Mobile Radio Transmitter Tester Anritsu MS8608A W-CDMA Digital Mobile Radio Transmitter Tester Anritsu MS8609A V1 Digital Mobile Radio Transmitter Tester Anritsu MS8609A v10 Digital Mobile Radio Transmitter Tester Anritsu MS8609A V11 Digital Mobile Radio Transmitter Tester Anritsu MS8609A V2 Digital Mobile Radio Transmitter Tester Anritsu MS8609A v3 Digital Mobile Radio Transmitter Tester Anritsu MS8609A v4 Digital Mobile Radio Transmitter Tester Anritsu MS8609A v5 Digital Mobile Radio Transmitter Tester Anritsu MS8609A v6 Digital Mobile Radio Transmitter Tester ANRITSU MS8609A v7 Digital Mobile Radio Transmitter Tester Anritsu MS8609A v9 Digital Mobile Radio Transmitter Tester

Wypożyczanie, leasing, zakup
Anritsu Optical Spectrum Analyser OSA od Livingston: Anritsu MS9710B Optical Spectrum Analyser 600-1750nm Anritsu MS9710B/05 Optical Spectrum Analyser 600-1750nm Anritsu MS9710C Optical Spectrum Analyser 600-1750nm Anritsu MS9710C/03 Optical Spectrum Analyser 600-1750nm Anritsu MS9710C/05 Optical Spectrum Analyser 600-1750nm Anritsu MS9710C/13 Optical Spectrum Analyser 600-1750nm Anritsu MS9710C/13/15 Optical Spectrum Analyser 600-1750nm Anritsu MS9710C-05 Optical Spectrum Analyser 600-1750nm

Wypożyczanie, leasing, zakup
Anritsu WDM UMTS Gigabit Ethernet Tester od Livingston: Anritsu MU120101A 10M/100M Ethernet Module Anritsu MU120102A Gigabit Ethernet Module Anritsu MU120104A 2.5G PoS Module Card Anritsu MU120111A MU120111A 10/100M Ethernet Module Anritsu MU120112A MU120112A Gigabit Ethernet Module Anritsu MU120118B 10Gb Ethernet Module Anritsu MU120118C 10Gigabit Ethernet Module Anritsu MU120122A Gigabit Ethernet Module Anritsu MU150101A 2.5/2.6G EOS Unit

Wypożyczanie, leasing, zakup reflektometrów Anritsu OTDR
(Optical Time Domain Reflectometer) od Livingston: Anritsu MW9070B010975J OTDR Multimode 850/1310nm Anritsu MW9076 OTDR Singlemode 1310/1550/1625nm Anritsu MW9076B OTDR Singlemode 1310/1550nm Anritsu MW9076C OTDR Singlemode 1310/1550/1625nm Anritsu MW9076D OTDR Singlemode 1310/1410/1550/1625nm Anritsu MX123001A Data Quality Analyser Control Software Wypożyczanie, leasing, zakup Anritsu Sitemaster: Anritsu S113B SiteMaster Sitemaster Cable Antenna Test 2-1200MHz Anritsu S113BQ05 Sitemaster Cable Antenna Test 2-1200MHz Anritsu S113C Sitemaster Cable Antenna Test 2-1600MHz Anritsu S113C/05 Sitemaster Cable Antenna Test 2-1600MHz Anritsu S251A/10 Sitemaster 2 port 625MHz to 2500MHz Anritsu S251B/05 Sitemaster 2 port 625MHz to 2500MHz Anritsu S251B/05/10A Sitemaster 2 port 625MHz to 2500MHz Anritsu S251B/10 Sitemaster 2 port 625MHz to 2500MHz Anritsu S251B/5/10 Sitemaster 2 port 625MHz to 2500MHz Anritsu S251C Sitemaster 2-ports 625-2500 MHz Anritsu S251C V2 Sitemaster 2 port 625MHz to 2500MHz Anritsu S251C v10 S251C/10B Sitemaster Anritsu S251C V2 Sitemaster 2 port 625MHz to 2500MHz Anritsu S251C v3 Sitemaster 2 port 625MHz to 2500MHz Anritsu S251C v4 with Op 05/10B Sitemaster 2 port 625MHz to 2500MHz Anritsu S251c v5 Sitemaster 2 port 625MHz to 2500MHz Anritsu S251C v6 Sitemaster 2 port 625MHz to 2500MHz Anritsu S251C v7 Sitemaster 2 port 625MHz to 2500MHz Anritsu S251C v8 Sitemaster 2 port 625MHz to 2500MHz Anritsu S251C/10B v9 Sitemaster 2 port 625MHz to 2500MHz Anritsu S331 SITE MASTER Sitemaster 1 port 25MHz to 3300MHz Anritsu S331A Sitemaster 1 port 25MHz to 4000MHz Anritsu S331B v8 Sitemaster 1 port 25MHz to 3300MHz Anritsu S331B. Sitemaster 1 port 25MHz to 3300MHz Anritsu S331B/05 Sitemaster 1 port 25MHz to 3300MHz Anritsu S331B/05. Sitemaster 1 port 25MHz to 3300MHz Anritsu S331C V3 Sitemaster 1 port 25MHz to 4000MHz Anritsu S331C/05 v4 Sitemaster 1 port 25MHz to 4000MHz Anritsu S331D Sitemaster 1 port 25MHz to 4000MHz Anritsu S331D v1 Sitemaster 1 port 25MHz to 4Ghz Anritsu S331D V3 Sitemaster 1 port 25MHz to 4000MHz Anritsu S331D V5 Sitemaster 1 port 25MHz to 4GHz Anritsu S331D V6 Sitemaster Single Port 25 MHz to 4 GHz Anritsu S331X Sitemaster 1 port 25MHz to 4000MHz Anritsu S332C v2 Sitemaster 1 port 25MHz - 4GHz Anritsu S332D v1 Sitemaster 1 port 25MHz to 3300MHz Anritsu S332D v2 Sitemaster 1 port 25MHz to 4000MHz Anritsu S332D V3 Sitemaster 1 port 25MHz to 4GHz Anritsu S332D v4 Sitemaster 1 port 25MHz to 4000MHz Anritsu S400A Sitemaster 1 port 25MHz to 4000MHz Anritsu S810D S810D SITE MASTER 1 port 25MHz-10.5GHz Anritsu S818A/05 Sitemaster 1 port 3.3GHz to 18GHz Anritsu S820A Sitemaster 1 port 3.3GHz to 20GHz Anritsu S820A/5 Sitemaster 1 port 3.3GHz to 20GHz Anritsu S820C v1 Sitemaster 1 port 3.3GHz to 20GHz Anritsu S820C v2 Sitemaster 1 port 3.3GHz to 20GHz Anritsu S820C v3 Sitemaster 1 port 3.3GHz to 20GHz Anritsu S820C v4 Sitemaster 1 port 3.3GHz to 20GHz Anritsu S820D Broadband Site Master 25MHz to 20GHz

Dysponujemuy również
Zestawami kalibracyjnymi i generatorami sygnałowymi Anritsu: Anritsu UM70 Calibration Kit 5.8GHz to 8.2GHz UM70 Anritsu UM84 Calibration Kit 7.0GHz to 10GHz UM84 Anritsu 40GHz 40GHz Probe & Co-ax Guide Anritsu 68245B Synthesised Sweep Generator 0.5-20GHz Anritsu 68347C Synthesised Signal Generator 10MHz-20GHz Anritsu 9076D OTDR 1310/1450/1550/1625nm, CD Anritsu CMR137 Calibration Kit Anritsu G0126A Xenpack 10GBASE-LR Anritsu 3671K50-1 K(m-m) super-flexible RF test port cable Anritsu 37369C Vector Network Analyser 40MHz-40GHz,
Anritsu S331E Sitemaster Analizator torów antenowych
Anritsu S333E Sitemaster Analizator torów antenowych
 

W celu zapoznania się z pełną ofertą produktów Anritsu gotowych do wypożyczenia zapraszamy  na stronę internetową producenta przyrządów Anritsu.