Optyczne - Pomiary tłumienności

Livingston zapewnia dostęp do przyrządów takich ja żródło i miernik mocy optycznej. Wypożyczanie przyrządów optycznych: miernika mocy optycznej,żródeł promieniowania, tłumika optycznego pozwala inżynierom dopasować typ i liczbę sztuk przyrządów indywidualnie do każdego projektu. Kierownikom projektów zapewniamy przejrzystość kosztów i odciążenie od kwestii logistyki aparatury na projekty. Poniżej znajduje się lista przyrządów do wypożyczenia, leasingu lub zakupu od Livingston. Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniego przyrządu prosimy o kontakt z naszym działem technicznym.

Viavi (JDSU) OMK-36P

OMK-36P Loss Test Set 850/1300/1310/1550

Viavi (JDSU) OLP-57

FTTx Optical Power Meter 1310/1490nm

Viavi (JDSU) OLS-36

SmartPocketďż˝ Optical Light Source

Exfo FOT-932-12-VFT

Optical Automated Test Set 1310/1550nm

Exfo FLS-300-23BL

Laser Source 1310/1550nm

Viavi (JDSU) OMK-35P

OMK-35P Optical Loss Test Set 1310/1550

Viavi (JDSU) OLP-55/26

High Power +26dBm Optical Power Meter

Viavi (JDSU) OLA-55M

OLA-55 Singlemode Variable Attenuator PC

Viavi (JDSU) OLS-55/01

Laser Source 1310/1550nm

Vesala MFL12

Multi-Fiber Visible Light Source

Viavi (JDSU) OLA-15.

Optical Attenuator 1310/1550nm

EXFO PPM-353C

PON Optical Power Meter 1310/1490nm

Potrzebujesz porady?

Masz trudności z wyszukaniem odpowiednich przyrządów? Zapytaj nas o przyrządy, których potrzebujesz »