Optyczne - Reflektometry optyczne OTDR

Livingston wynajmuje i leasinguje reflektometry optyczne OTDR. Wypożyczanie reflektometrów optycznych OTDR zapewnia inżynierom dopasowane przyrządy pomiarowe do każdego typu projektu. Kierownikom projektów zapewnia przejrzystość kosztów i odciążenie od kwestii logistyki aparatury na projekty. Poniżej znajduje się lista analizatorów widma dostępnych do wypożyczenia, leasingu lub zakupu. Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniego przyrządu prosimy o kontakt z naszym działem technicznym.

EXFO MaxTester-710

Last-mile SM OTDR 1310/1550 29/28dB

new

EXFO MaxTester-720B

SM 1310/1550nm 36/34 dB OTDR

new

Exfo MaxTester-730

Singlemode OTDR 1310/1550 nm, 37/35dB

Viavi (JDSU) E4146QUAD

MM/SM 850/1300/1310/1550nm OTDR Module

Viavi (JDSU) E8126LR

OTDR Module 1310/1550nm 43/41dB FC/PC

Viavi (JDSU) 4126LA

1310/1550nm LA OTDR Module

Exfo FTB-720

SM OTDR, 1310/1550 nm, 36/34 dB

YOKOGAWA AQ7275-33

OTDR FiberXplorer 1310/1550nm 40/38dB

YOKOGAWA AQ1200A

AQ1200A OTDR Singlemode 1310/1550nm

Viavi (JDSU) E4136MA

E4136MA 1310/1550/1625nm OTDR SC/PC

Fluke Networks OF-500

Optifiber Certifying OTDR Multimode 850/1310nm

EXFO AXS-110

Micro-OTDR for LAN/WAN Networks

Potrzebujesz porady?

Masz trudności z wyszukaniem odpowiednich przyrządów? Zapytaj nas o przyrządy, których potrzebujesz »