Telekomunikacyjne - Testery okablowania strukturalnego

Livingston oferuje szeroki asortyment przyrządów pomiarowych pomiarów sieci LAN: testery cat 3, cat 4 ,cat 5, cat 6, cat 6a, cat 7, cat 7a wypożyczenie. Proponujewy wypozyczanie, leasing i zakupu przyrządów. Wypożyczenie bądź leasing przyrządów do pomiarów okalowania strukturalnego Cat. 4, Cat. 5 , Cat. 5e , Cat. 6, Cat. 6a , Cat. 7 tester wypożyczanie 7a zapewnia inżynierom dopasowane przyrządy pomiarowe do każdego typu projektu; kierownikom projektów zapewnia przejrzystość kosztów i odciążenie od kwestii logistyki aparatury na projekty. Dostępne są również używane przyrządy pomiarowe do pomiarów okablowania strukturalnego. Poniżej znajduje się lista przyrządów do wypożyczenia, leasingu i zakupu od Livingston. Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniego przyrządu prosimy o kontakt z naszym działem technicznym.

Fluke DSX-5000 INTL

1GHz Versiv Cable Analyser

Ideal Industries LanTEK II 1000

LanTEK II-1000MHz CAT6/7 Cable Certifier

Viavi (JDSU) Certifier40G

Certifier40G Cable Certifier

Fluke DTX-1800

Cable Analyzer

Fluke OFP-100-Q

OptiFiber Pro Quad OTDR

Fluke CFP-100-Q INTL

CertiFiber Pro Quad OLTS

Fluke Networks 1T-2000

OneTouch™ AT Network Assistant

Fluke Networks Etherscope II

Etherscope Series II Lan & WLAN Analyser

Fluke Networks NTS2-PRO

NetTool™ Series II Inline Network Tester

Fluke Networks Aircheck

Aircheck Wi-Fi tester

Ideal Industries Lantek 7G

LAN Tester Cat 6

Fluke Networks OFP-CFP-QI INTL

Fiber Multimode and Singlemode Test and Troubleshooting Kit

Potrzebujesz porady?

Masz trudności z wyszukaniem odpowiednich przyrządów? Zapytaj nas o przyrządy, których potrzebujesz »